Kvalitní odpočinek ve skvěle vybaveném penzionu

Dlouhá cesta autem může s lidským organismem udělat divy. Proto je dobré pravidelně odpočívat. Hotel Kolín Vám dokáže poskytnout kvalitní odpočinek za skvělých cenových podmínek. Naše pokoje jsou zrenovované a skvěle vybaveny. Není taky problém se v každém pokoji připojit pomocí WIFI k internetu. Samozřejmě pro naše hosty je tato služba zdarma.

Kvalitní nekuřácká restaurace

Nejen na kvalitní ubytování se v hotelu Kolín můžete spolehnout. Můžeme Vám nabídnout také skvělé pokrmy z naší kuchyně. Restaurace je velice prostorná, takže si v ní místo jistě najdete. Pokud přijedete s dětmi, můžete je nechat si hrát v dětském koutku, kterým je naše restaurace vybavena. Hlavně pro pány je připravena i společenská místnost s kulečníkem a širokým výběrem doutníků.

Kvalitní odpočinek ve skvěle vybaveném penzionu
Ohodnoťte příspěvek